Praidská soľ

100% prírodná kamenná soľ pochádzajúca z Praidskej soľnej bane Salina Praid. Soľná baňa je jednou z najznámejších v celoeurópskom aj svetovom meradle. Soľ z tejto bane je známa vďaka typickému šedobielemu odtieňu, ktorý je daný vysokým obsahom minerálov. Praidská soľ je vyhľadávaná pre svoje bladodárne účinky na ľudský organizmus.
1.60  2.80   
Na sklade
Soľ má svoje nezastupiteľné miesto v stravovaní. Soľ je hlavnou zložkou krvnej plazmy, lymfy, medzibunkovej tekutiny a tiež plodovej vody. Udržuje krvný tlak a acidobázickú rovnováhu. Ľudský mozog tvorí z 90% voda a bez soli by nevznikla ani jedna myšlienka. Mnoho procesov v tele je na nej...
+

3.20  3.80   
Obsah tvorí zmes výberovej kamennej soli z Rumunských soľných baní z mesta Praid a sušenej levandule. Bylinky zvýrazňujú liečivé účinky soli a minerálov a sú mimoriadne vhodné pri rôznych druhoch dýchacích, kožných, nervových ochoreniach a problémoch pohybového aparátu.

3.20  3.80   
Obsah tvorí zmes výberovej kamennej soli z Rumunských soľných baní z mesta Praid a liečivých byliniek. Bylinky zvýrazňujú liečivé účinky soli a minerálov a sú mimoriadne vhodné pri rôznych druhoch dýchacích, kožných, nervových ochoreniach a problémoch pohybového aparátu.

3.20  3.80   
Obsah tvorí zmes výberovej kamennej soli z Rumunských soľných baní z mesta Praid a sušenej mäty. Bylinky zvýrazňujú liečivé účinky soli a minerálov a sú mimoriadne vhodné pri rôznych druhoch dýchacích, kožných, nervových ochoreniach a problémoch pohybového aparátu.