Veľký soľný inhalátor Parajdi

Vypredané
inhparaj-velky
1560 

Popis

Soľný inhalátor Parajdi pre astmatikov a alergikov

Znečistené ovzdušie je bohužiaľ civilizačný problém, s ktorým sa ľudský horný dýchací systém ťažko vyrovnáva, a preto sa v našej spoločnosti čoraz častejšie vyskytujú alergie a astma. Okrem toho môžu peľ a mikroskopické znečisťujúce látky spôsobiť prechladnutie, bronchitídu, zápal priedušiek, kašeľ, upchatie nosa a nádchu.

Ako sa môžeme pred týmito nepríjemnými príznakmi chrániť a zmierniť ich?

Znečistenie ovzdušia je samozrejmosťou, ale rovnako ako môžeme dobre ošetrovať svoje telo, môžeme čistiť aj svoje dýchacie cesty. Jasným riešením je preniesť liečivé vlastnosti zázračných soľných jaskýň do našich domovov vo forme soľných inhalátorov. Pri inhalácii cez keramický filter sa známe liečivé vlastnosti soli Parajd (Praid) dostávajú do dýchacieho systému a majú blahodarné účinky.

Je veľmi účinný aj po skončení fajčenia, pretože soľný inhalátor pomáha vyčistiť dýchacie cesty a regenerovať priedušky, čím sa pľúca rýchlejšie vyčistia.

Používanie soľného inhalátora:

Vdychujte ústami a vydychujte nosom normálnou rýchlosťou dýchania. Nenúťte dýchať. Vedľajším účinkom môže byť výtok z nosa a kašeľ, ale to je súčasťou očistného a liečebného procesu.

Odporúča sa 15-25 minút denne, 5-20 minút pre deti, ale v odôvodnených prípadoch sa môžu použiť aj 1-2 hodiny.

Z preventívnych a zdravotných dôvodov sa odporúča používať ho nielen počas alergickej sezóny, ale neustále.

Udržiavajte ho v čistote mierne navlhčenou handričkou, ale dávajte pozor, aby sa do soľného zariadenia nedostala voda.

Balenie okrem naplneného inhalátora obsahuje aj náhradnú drvenú praidskú soľ - 500 g.